semki i bonbonki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

semki i bonbonki

--
 
ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПоследни снимкиПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вила Вилекула
Бостън - Page 2 EmptyСъб Юли 15, 2023 7:14 pm by Jessica.

» Апартаментът на Джой
Бостън - Page 2 EmptyСъб Юли 15, 2023 4:03 pm by Noah Flynn

» Sigma Alpha Epsilon House [ΣΑΕ]
Бостън - Page 2 EmptyПет Сеп 30, 2022 1:39 am by Danielle Litt

» Central Park
Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 27, 2022 5:42 am by Joy Bilson

» 5-то Авеню №115
Бостън - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2022 10:46 pm by A. Pearson

» Noah's insta
Бостън - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2022 11:11 pm by Joy Bilson

» One If By Land, Two If By Sea
Бостън - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2022 10:49 pm by A. Pearson

» Cielo Night Club
Бостън - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2022 2:48 am by Noah Flynn

» Студио 16 - Ноа Флин
Бостън - Page 2 EmptyПет Сеп 09, 2022 3:22 am by Danielle Litt

Top posting users this week
No user

 

 Бостън

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2022 6:46 am

First topic message reminder :

Бостън - Page 2 Original
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 1:21 am

Премести погледа си към лицето й чак тогава осъзна, че прави нещо нередно, просто защото се почувства хванат в крачка. Разтърка нервно врата си и погледна през прозореца, пред който седяха. Нямаше какво повече да се види, освен още сгради, но му се струваше някак по-безопасно да гледа тях, отколкото в очите й. Гузната му съвест се обаждаше и той се опитваше да я игнорира. Искаше му се да й предложи да тръгват, но бяха минали едва петнадесет минути след седем часа. Това време се влачеше болезнено бавно.
- Как спа?
Не се сети за нищо по-добро, но предпочиташе неудобен и тъп разговор, пред неудобно и тъпо мълчание. Последната седмица беше такава. Имаха и добри моменти, като снощи в колата, но имаха много и от тези. Продължаваше да си повтаря, че не трябва да са в спалнята му, но все още не смееше да повдигне въпроса.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 1:57 am

Тя също погледна настрани към прозореца, повдигна леко рамене ,но той нямаше как да види това, защото се опитваше да не я гледа. Джес осъзнаваше колко глупава бе цялата ситуация,направо й се ревеше.
- Добре,предполагам. Вие? - Отпи от кафето си и се замисли за това как бе спала. Или по-скоро какво направи преди да заспи, което включваше доста мислене за него и онези целувки, както и няколко други неща, които съзнанието й богато обрисуваше, докато ръцете й я докосваха нежно.
- Не мисля,че ...ви е комфортно да бъда тук. - изрече тя леко предпазливо и се замисли дали няма да е най-добре да си тръгне и да го остави да се наслади на утрото си, докато тя се приготвяше за семинара по-късно.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 2:05 am

Не очакваше от нея нещо толкова прямо и се замисли, от кога той не можеше да се изкаже. Чувстваше се като хлътнал тийнейджър, който си гълта езика пред момичето, което харесва, въпреки че е абсолютно очевидно, че тя също изпитва нещо към него.
- Странно е - призна си той - Но не заради теб ... - опита се да не я притеснява, но вместо това прозвуча още по-страно - Така де, затади теб е, но ... - и се оплете още повече, затова вдигна ръка и се засмя - Просто е странно!
Объркваше мислите му, насичаше движенията му, караше го да се върти и поти, сякаш го печаха на бавен огън. Това не беше той! Аксел Пиърс бе един уверен, сериозен мъж, който действаше със замах, постигаше целите си и хората искаха да бъдат на негово място. Не можеше да продължава вечено.
Ако само веднъж я изчукаше ...
НЕ! Това не беше добър план!
- Не се ли чувстваш и ти така? - попита я директно и я погледна, този път изпълнен с любопиттсво.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 2:13 am

Усмихна му се леко тъжно и повдигна леко рамене. Усмивката й бе сдържана, не трая дълго и не се разля по лицето й както ставаше иначе. Мамка му,не трябваше да се чувства така...
- Зависи...от гледната точка. Искам да съм около вас...искам да можем да общуваме спокойно. Но...явно не ни се получава. Не е...както преди. - дори май не бяха коментирали последният й разказ, защото той се бе напил и беше я целунал,след това дори не бяха говорили нормално. Имаха някакви сладки моменти,но...но бяха сдържани. - Дори не засегнахме темата за последния ми разказ, който ви оставих преди Хелоуин.
Зачуди се дали да му сподели,че той беше музата й когато го пишеше,реши да му го спеси и просто отпи от кафето си.
- Не искам да ви притеснявам излишно,професоре.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 2:23 am

Разказа, да. Все още не й го бе върнал и понякога се чудеше, какви точно бяха подбудите му. Беше го чел още два пъти, след като се случи всичко. Ако преди бе виждал лицата им, докато четеше, то вече си представяше сцените като на филм, в който те играеха главните роли. Не обръщаше внимание на подробностите, които бе описала и се различаваха от тяхната реалност. Прожектираше образите им в съзнанието си и се чудеше дали тя е правила същото или се е опитвала да напъше нещо коренно различно, но неусетно е влагала частици от тях.
- Не си ти виновна.
Изпи кафето си и върна чашката на масата. Часът беше седем и седемнадесет. Този часовник вървеше ли въобще?
- Докато го чета ... - чудеше се дали да й сподели, затова реши първо да попита - Мога ли да бъда честен - и недоизказаното "и това да си остане между нас". Тя очевидно го разбра и кимна - Представям си ни, докато го чета. И това ми прече да го оценя като работа. Опитах се няколко пъти, но ... Ще го оправя, когато се приберем. Обещавам!
Щеше да седне и да го чете дума по дума с паузи от десет минути, ако се налагаше, но щеше да си свърши работата!
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 2:38 am

Потръпна когато чу това. Не го погледна, защото не бе сигурна какво може да направи,ако го погледне. Пое си дълбоко дъх и приключи с кафето си. След като бе сигурна,че е сравнително емоционално стабилна го погледна.
- Мога ли да бъда честна? - подде по същия начин като него. Сърцето й ускори ритъма си и тя осъзнаваше,че това което щеше да каже със сигурност щеше да предизвика нова вълна на дълъг разговор или неловко мълчание между тях двамата. - Представях си нас докато го пишех.
Джесика от преди няколко месеца сигурно щеше да избяга от стаята в момента в който изрече тези думи. Но сегашната Джес продължи да седи на стола и този път го гледаше, защото искаше да види реакцията му. На лицето й нямаше усмивка, всъщност дори изглеждаше тъжна, защото разбираше как всичко това вреди на ..професионалната им връзка.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 2:45 am

Той също не откъсваше погледа си от нея. Просто се взираше в големите й влажни очи и потъваше все по-дълбоко и необратимо в тях. Не се изненада от думите й. Усещаше, че нещата са такива и въпреки, че се опитваше да оправдае ситуацията, дълбоко в себе си знаеше, че това бе единствения отговор. Само не знаеше кога точно го беше разбрал. Дали не се бе случило много преди целувката им.
- А другия разказ? - попита я този път без колебание.
Женският герой беше същия. Имаше известни разлики, но той усещаше, че е базиран на нея и това бе съвсем обичайно за един автор, особено начинаещ. Мъжкият герой обаче не приличаше толкова много на Аксел, както последния. И все пак, не можеше да каже със сигурност, че не е. Това беше въпрос, на който можеше само тя да отговори.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 2:53 am

Тя му се усмихна леко сякаш му казваше "толкова си наивен и невинен". Усмивката стана малко по-широка,но очите й продължиха да са тъжни.
- Всичко което съм писала през последните месеци е вдъхновено от вас. И от това,което желаех да имам с вас, колкото и грешно и невъзможно да знаех,че е. Невъзможната любов между деня и нощта. Всяко желание за докосване, целувка, страст.
Беше толкова брутално откровена с него,че направо болеше. Но нали той искаше това - двамата да могат да разговарят на тази тема, без да се притесняват. Това,което я притесняваше е,че това повлияваше и на двамата.
- Не можех просто да изтипосам герой, който да бъде ваше копие. Плюс...първоначално не осъзнавах това. Борех се с това което изпитвах... - за много кратко откъсна поглед от него и погледна настрани. - Но накрая осъзнах чувствата си...,а желанието да пиша повече и повече...с вас като моя муза и образ на мъж, ставаше направо нужда,а не само желание.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 3:09 am

Той беше забил на изграза "И това, което желаех да имам с вас".
Разговора започваше да го притеснява по много по-различен начин, отколкото в началото. Почувства се странно притеснен за нещо, което всъщност трябваше да го радва. Изпитваше вълнение, че това можеше и да са тактично подбрани думи. Но след като бяха подхванали един от техните откровени разговори, той не мислеше да сипра до тук.
- Вече не го ли желаеш?
Въпросът бе зададен тихо и въпреки това имаше най-голямата тежест от всичко казано до момента. Той я желаеше все още, даже много повече. Имаше чувството, че тепърва щеше да открива колко много я иска и по какви начини. Всеки ден се изненадваше от емоциите, които тя успяваше да събуди в него и в някакви мументи му се искаше да спре да се бонтува и да ги поучи. Да ги остави да излязат на повърхността и да ги изживее.
Да я изчука само веднъж! Само колко да му мине и да продължи живота си след това.
Съзнанието му продължаваше да подхвърля тази идея, сякаш той щеше да му повярва.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 3:18 am

Изтръпна когато чу въпроса му. Загледа се в масата, като това придаваше вид сякаш мисли. Но всъщност тя знаеше отговора. Бе използвала тези думи нарочно,но не очакваше той да й зададе такъв въпрос.
Искаше да се усмихне,но не можеше. Искаше да каже нещо шеговите, но темата просто не бе такава. А самото й тялото просто изгаряше, когато тя си мислеше за докосването му от преди седмица. И за това какво правеше и си мислеше късно вечер от известно време насам.
Пое си дълбоко дъх и го погледна, като усещае сълзи в очите си. Исакше да избегне всякакви такива сълзливи части,но нямаше как да се сдържи особено на точно такъв въпрос.
- Желая го,повече от всичко. - прошепна, като събра ръцете си в скута, защото усещаше,че може да се разтрепери.
Би убила да го има...би направила всичко за още една целувка, за още едно докосване. Беше малко като зависима от него, и просто трябваше да го има.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 3:29 am

Знаеше, че е прекалил и то отдавна, но в някакъв момент пердето пада и човек спира спира да се въздържа. Имаше нещо, което напираше в него и ако не го пуснеше на свобода, щеше да полудее ... или да я уволник. Мамка му, дори и само до тук, след този разговор, не можеше да работи повече с нея, но това бе последното му притеснение в този момент.
- Вчера ядох праскова - сподели й той, все още поддържайки този сериозен и вече спокоен вид. Вътрешната му борба беше свършила и емоциите му бяха победили разума - Беше червена и мека. Още от първата капка изпълни устата ми със соковете си, но единствената ми мисъл в този момент бе, че не е и на половина сладка, колкото устните ти - да, това че той не пишеше такива неща, съвсем не означаваше, че не знае как - Зачудих се какъв вкус има кожата ти - погледа му се спусна по врата й и му се стори, че от тук забелязах как кожата й настръхна. Сякаш го усещаше като леко докосване - Представям си я повече сладка, отколкото солена. Като карамелизиран солен бадем - не облиза устните си нарочно, беше просто инстинкт - Но съм сигурен, че всяко късче от теб има различен вкус и ми се иска да позная всеки от тях.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 3:39 am

Боже,можеше да получи оргазъм само като го слушаше как говори за нея. За кожата й,за тялото й. Настръхваше и се подмокряше докато го слушаше. Пое си дълбоко дъх и облиза долната си устна,след което я прехапа. Едва се сдържаше да не стане и да не отиде при него. Да го докосне, да плъзне ръце по тялото му, да го целуне, да докосне косите му...борше се с това чувство. И докато го правече думи, които не очакваше изскочиха от устата й.
- Снощи мастурбирах мислейки за вас. - бяха думите,които напуснаха устата на Джесика под формата на шепот. Притисна бедрата си едно в друго, като си пое отново дълбоко дъх. Усети бузите си пламнали и сърцето си лудо. - И това не е първия път...господи,побърквате ме.
А самият факт,че продължаваше да му говори на вие беше комичен. Но нея я караше да го иска още повече, да седне в скута му, да усети устните му върху вратът си..ръцете му по тялото си.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 3:52 am

Погледът му потъмня от възбуда и се плъзна надолу към бедрата й. Бе забелязал лекото им потрепване и сега си мислеше колко ли силно можеше да стисне с тях. Ако сложеше ръката си между тях, щеше да разбере. Но беше рано да я докосва! Чувстваше се под контрол и това му даваше нестихваща сила. Искаше да поиграят пътво на думи и после на всички останали неща, които искаха да направят един с друг.
Членът му вече бе издул анцунга, но този път не го интересуваше, че можеше да го види.
- Какво си представяш, докато се докосваш? Искам да ми го опишеш. Подробно!
Ноздрите му се разширяваха, докато си поемаше въздух. Личеше си, че цялото му тяло е под напрежение. Муслулите му все още бяха пренапомпани от фитнес залата, а сега с всичкия този надигащ се адреналин, искаше да стане и да изпокъса дрехите й. Да увиснат като парцалчета под нея и да разкрият това, което копнееше да докосне.
- Често си спомням колко мека и плътна е гърдата ти.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 4:18 am

Можеше ли да настръхне още? Защото определено се чувстваше сякаш току що изтръпна пак, настръхна цялата,а в стомаха си усети пеперуди. Пое си дълбоко въздух мислейки си за вчера вечер и преглътна буцата в гърлото си.
Искаше й се да сетне в скута му,да го докосне, да го прошепне в ухото му. Когато обаче го погледна забеляза издутината в панталоните му. Беше..огромна! Джесика преглътна отново и изгуби ума и дума. Погледа й се премести на лицето му и тя просто го гледаше. Господи...!
- Вас. Как целувате вратът ми, докосвате тялото ми - плъзгате ръцете си по гърдите ми,по корема ми,бедрата ми,между краката ми. - Облегна се в стола си, като стисна бедра още по-силно и се бореше да задържи очите си върху неговите. - Заставате на колене пред мен, докато аз седя на бюрото ви, избутвате полата ми нагоре по бедрата ми...аз съм без бельо...
О да, беше разигравалата тази сцена в съзнанието си вчера вечер. Затвори очи за да си я припомни и отново прехапа устна.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 4:38 am

Не мислеше, че може да се напрегне повече, но тя му доказваше колко греши, докато му обрисуваше фантазията си. Причерня му, когато я видя да затваря очи. Изправи се тих като лъв, който дебне плячка. Приближи се до нея и сложи ръце на бедрата й. Джесика подскочи леко и отвори широко очите си.
- А после? - попита той окуражаващо, за да я накара да се отпусне.
Доката я слушаше, ръцете му се плъзнаха нагоре по бедрата й и усети как тя ги стягаше всеки повече. Стигна чак до ръба на късите й панталонки, но не бръкна под тях, нито между краката й. Искаше да поема от ня бавно. Едната му ръка се озова малко под врата й. Проследи ясно изразените кости над гърдите й и спусна ръката си надолу. Искаше отново да хване гърдите й, искаше да ги съблече и да ги целуне.
Членът му изпулсира в знак на съгласие.
- Искам да сваля потника ти - прошепна той и изчака съгласието й, преди да го направи.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 4:56 am

Очите им се срещнаха за пореден път и тя просто кимна. Вдигна ръце, като това му даде възможност той да свали потничето й. Отдолу Джес дори не носеше сутиен, тъй като все още бе рано сутрин. Тя се изчерви, когато застана така пред него. Първоначалния й инстинкт бе да скрие тялото си и обви ръце около него, като погледна настрани,но после отново го погледна и започна да отпуска ръце. Те така или иначе не бяха достатъчни да скрият гърдите й. Но за първи път се показваше пред някого.
След като отмеси ръцете си от тялото си, тя докосна ръката му и я постави на едната си гърда, като с другата ръка се опита да го придърпа към себе си. Имаше отчаяна нужда да го усети, да го целуне.
- Представих си как ме докосвате. Прокарвате пръсти по бедрата ми,след това разтваряте краката ми. - погледна го леко предизвикателно и този път леко разтвори крака. - Плъзгате пръст между устните ми,след което ги облизвате, за да ме вкусите.
Той беше къде по-поетичен от нея. А тя дори не можеше да мисли трезво в момента.
- Заровихте глава между бедрата ми,а аз ръка в косата ви. - след тези думи, тя докосна косата му, като искаше да го целуне отново. - Езикът ви бе толкова топъл върху сърцевината ми...начина по който ме целувахте и облизвахте...господи.
Джесика изстена тихо.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 5:20 am

Гърдите й бяха божествени. Тя беше божествената. Нямаше абсолютно никаква нужда да се прикрива, беше останал с впечалтението, че му даде зелена светлина да я съблече, но изглежда нещо я притесни. Даде й време, да се отпусне отново, без да я насилва и решението му се отплати бързо. Тя даже стана много по-активна и се включи в играта с повече от думи.
Масажираше гърдата й, докато тя му говореше. Усещаше я как се разтапя под ръцете му и това го настървяваше още повече, но продължаваше да е нежен с нея. Харесваше му всичко, което описваше и си водеше записки наум, затова какво и как трябваше да направи. Щеше да подобри някои части и да забави изключително много, защото искаше да я измъчи. Искаше да й покаже как тя му действаше на него, дори само с присъствието си.
Наведе се максимално над нея и зарови лице във врата й. Устните й го докоснаха леко и сякаш усети тръпката, която премина през нейното тяло. Повтори още няколко пъти, после я целуна по-настоятелно, а накрая засмука нежно кожата под ушенцето й. Ръката му стисна малко по-силно, за да засили ефекта.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 5:02 pm

Изстена отново, когато той стисна по-силно,а тялот й изтръпна от устните му върху кожата й. Мамка му, влудяваше я. Тя се притисна по-плътно до него,като погали вратът му с ноктите си, като остави леки следи. Потри бедрата си едно в друго, като едва се сдържаше да не настани другата му ръка между тях. Искаше да го съблече, искаше да го целуне, да го докосне, да го има.
Бе изгубила ума си,но и не я интересуваше нищо друго освен това,че Аксел я докосваше точно в момента. Дръпна се леко от него, погленда го в очите и допря устните си до неговите. Беше съвсем друго да го целува без намесата на алкохол, от която и да е страна. Но двамата бяха прекрачили една граница и надали имаше връщане назад.
Ръцете й бяха под потника му, като се плъзгаха по плочките му. Тялото му беше нервероятно,толкова секси, толкова масивно и силно. Искаше да го гледа и да му се наслаждава цял ден. Затова се зае със свалянето на горнището му, като устните й не искаха да се откъснат от неговите, отново.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 6:33 pm

Това, че най-накрая пое инициатирата го стимулира до степен, в която щеше да забрави какво прави и да я погълне цялата за секунди. Устните й върху неговите бяха меки и сладки, даже повече от онази първа вечер. Харесваше му, че нямаше червило или какъвто и да е друг грим. Беше естествена и абсолютно поразителна. А нетърпеливите й ръчички под потника пращаха тръпки под кожата му.
Вдигна ръце и й позволи да го съблече, след което даже й даде три секунди, за да се полюбува на гледката. Щеше да й даде повече, ако можеше да издържи, но и двамата бяха прекалено жадни за целувки. Ръцете му сграбчиха бедрата й отстрани и с едно елегантно и рязко движение, той беше прав, а тя увиваше върце около врата му, за да не падне. В тези силни ръце, можеше да се чувства спокойно, но той искаше да я докосва, затова сам постави краката й около къста си.
Сложи длани на гърба й и я притисна към себе си. Усещаше меките й гърди върху свои и простена ниско, почти изръмжа. С бавна и внимателна крачка я заведе на леглото. Сложи коляното си на ръба и без да се откъсва дори за секунда от нея, се излегнаха.
Устните му се спуснаха по врата й, насочили се устремено към гърдите й, а ръката му премина по коремчето му надолу, търсейки с пръсти вход под късите й панталонки.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 7:13 pm

Телцето й бе толкова малко и крехко в сравнение с неговото. И той я повдигаше и носеше с такава лекота. Джес изстена доволно за пореден път и леко изви гръб, като усещаше как се притисна в него. Харесваше й да усеща близостта му - колко бе тежък и добре офромен...,но всичко това започваше да се размива тъй като съзнанието й се замъгляваше.
- Искам те... - прошепна тя, усещайки накъде върви ръката му. Не след дъго тя вече бе гащичките й. Беше малко по-студена от нейната кожа и това я накара да потръпне,но се задвижи леко за да усети повече. Нейните собствени ръце се плъзгаха по гърба му, като от време на време го драскаха леко с нокти, а не след дълго бяха около неговите панталони и тя искаше да ги разкара възможно най-скоро.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 8:05 pm

Беше толкова мека, топла, влажна, готова. Изпитваше чист екстаз, а все още я докосваше само с пръсти. Харесваше му да си представя какво щеше да усети след малко, дори и докато го правеше в момента. Аксел бе мечтател и това нямаше да се промени. Тя обаче съществуваше на някаква друга честота и му се искаше да се изравнят. Хвана ръката й, за да я спре и надигна глава от гърдите й, за да я погледне.
- Бързаш!
Знаеше, че й е трудно. Беше млада, импулсивна, гореща и най-вероятно ненаситна. И той беше такъв на нейните години, но с опита бе открил много по-ценни неща. Искаше да я напрегне, да надгради удоволствие й до степен, в която щеше да го моли за облекчение, а след това да я помъчи още малко и да й го даде.
Когато видя, че Джесика го е разбрала, сложи ръката й на рамото си и се върна към работа. Разтвори устни и посрещна зърното й с език, а после го засмука леко. Върха на пръстите му си играеше с клитора й, който беше настръхнал от възбуда. Завъртя езика си около зърното й, а после се премести, за да даде малко любов и на другата й гърда.
Усещаше пръстите й в косата си и по гърба си. Дори и това леко докосване го караше да настръхне, но с всеки сантиметър надолу, ограничаваше все повече достъпа й. Вече се намираше на пъпчето й. Остави няколко ситни целувки по него, а накрая го закачи леко и бързо с език.
Ръката му вече бе излязла от панталона й и сега заедно с другата, държаха ръба му. Без да отделя устни от кожата й, той погледна нагоре изпод вежди, за да види реакцията й. Беше сигурен, че тя иска да го свали, но все още проверяваше.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 9:04 pm

Начина по който я дразнеше я подлудяваше. Джесика едва издържаше и икаше всичко да се случи сега и веднага. Тя изстена, като го погледна в очите и кимна. Бързаше,но й беше толкова трудно да се контролира.
Пръстите й бяха в косата му и си играеха с нея разсеяно, докато тя се наслаждаваше на докосванията. Когато невотите пръсти се озоваха на панталонките,а езичето му бе заето с пъпчето й. Джесика стисна гърдата си и вече й липсваше усещането от неговата здрава длан. Но го искаше и по друг начин.
Кимна му отново, давайки му пълно право да свали панталонките и гащичките й. Предполагаше,че цялата гледка му хареса - нея, легнала почти гола на леглото му - защото на нея определено й харесваше това което виждаше пред себе си.
Изви гръб, като се надяваше да усети устните му между краката си, тъй като сърцевината й пулсираше и искаше внимание.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 9:43 pm

Чувстваше се по-мъжествен от всякога, докато я гледаше така изнемощяла и умолителна под него. Усещаше всяка нейна мисъл и желание, но нарочно ги забавяше. Дразнейки нея, той дразнеше и себе си, което предизвикваше нарастващото напрежение в панталона му. Отдавна му беше тясно, а сега вече и топките му потръпваха в една сладка, съвсем лека болка. Имаха нужда да се изпразнят час по-скоро.
Хвана пантална и бикините й заедно, като ги свали бавно, но не за да я мъчи. Беше се заглеждал в розовата цепка между бедрата й и нежния блясък от възбудата й. Не усети, че облиза устни. Метна дрехите й на земята и се настани по-удобно, сядайки на петите си. Хвана единия й крак зад коляното и го вдигна под прав ъгъл на тялото й.
Първо прокара пръстите си по устните й, докато я гледаше в очите. Тя простенваше сладко, а мускулите на слабините й се свиваха импулсивно. Подразния още малко така, след което се наведе и я нападна. Ако до момента бе действал галантно, то тук вече имаше нов подход. Имайки се предвид как обичаше да яде и понякога тъпчеше устата си, Джес не трябваше да се изненадва, че сега бе поне десет пъти по-лаком, в желанието си да изпие всичко течащо от нея.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
Admin
Jessica.


Брой мнения : 240
Join date : 22.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 9:57 pm

Това не го очакваше, просто не го очакваше. А самото усещане бе неописуемо. Пръстите й се вплетоха в косата му,а тя изрече името му примесено със стон. Тялото й се бе напрегнало и усещаше едно приятно гъделичкащо чувство. А той движеше езика си все едно живота му зависеше от това. Дали бе възможно да стане още по-мокра от това?
Тя се бе надигнала леко, като го гледаше, прехапала устна, опитвайки се да не стене много. Но скоро просто се отказа, отпусна се на леглото и позволи на стоновете и диханията си да напуснат устните й. Шепнеше името му, понякога го казваше и доста по-силно. Бе мислела за този момент толкова много пъти, но не очакваше да бъде точно такъв. Той бе пълна изненада,а както и самото чувство ,което изпитваше.
- Мамка му... - изстена отново, като гъделичкащото чувство се засили, както и напрежението в слабините й.
Върнете се в началото Go down
https://semkibonbonki.forumotion.eu
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2022 10:13 pm

Забавляваше го. Да, правеше го и защото е възбуден и искам да я усети, но точно сега се наслаждаваше повече на реакциите й. Щеше да е прекалено надуто от негова страна, ако си позволеше даже да го мисли, но се съмняваше, че някой я беше дарявал с такава наслада. Днешната младеж беше мързелива и егоистична. Не можеше да сложи всички под общ знаменател, но очакваше да се справя много по-добре от връсниците й.
Усети приближаващия оргазъм и се изненада. Мислеше само да я предразположи и да се качи нагоре, но сигналите бяха безпогрешни и това го зарадва. Стисна силно бедрото й, все още поддържайки го зад коляното. Подобно напрежение усилваше удоволствие, когато свършваш. Завъртя още няколко пъти езика си около връхчето й и тя се предаде. Тялото й потъна в спазми на удоволствие, а розата й се разтече под горещия му език.
Не спря, докато тя не се сви леко, неспособна да поеме повече напрежение, без поне кратка почивка. Надигна се с усмивка от нея. Долната половина на лицето му блестеше обилно и въпреки, че се опита да се избърше с опакито на огромната си ръка, това не помогна. Засмя се, дръпна завивката и след като попи каквото можа, се върна над нея, изравнявайки лицето си с нейното. С едната си ръка пазеше равновесие, а с другата смъкна панталона и поксерките си точно под задника. Члена му изпадна тежко от бельото и се отпусна върху бедрото й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бостън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бостън   Бостън - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бостън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
semki i bonbonki :: РП :: Извън Ню Йорк-
Идете на: