semki i bonbonki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

semki i bonbonki

--
 
ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПоследни снимкиПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вила Вилекула
Cielo Night Club - Page 2 EmptyСъб Юли 15, 2023 7:14 pm by Jessica.

» Апартаментът на Джой
Cielo Night Club - Page 2 EmptyСъб Юли 15, 2023 4:03 pm by Noah Flynn

» Sigma Alpha Epsilon House [ΣΑΕ]
Cielo Night Club - Page 2 EmptyПет Сеп 30, 2022 1:39 am by Danielle Litt

» Central Park
Cielo Night Club - Page 2 EmptyВто Сеп 27, 2022 5:42 am by Joy Bilson

» 5-то Авеню №115
Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2022 10:46 pm by A. Pearson

» Noah's insta
Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2022 11:11 pm by Joy Bilson

» One If By Land, Two If By Sea
Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2022 10:49 pm by A. Pearson

» Cielo Night Club
Cielo Night Club - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2022 2:48 am by Noah Flynn

» Студио 16 - Ноа Флин
Cielo Night Club - Page 2 EmptyПет Сеп 09, 2022 3:22 am by Danielle Litt

Top posting users this week
No user

 

 Cielo Night Club

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
A. Pearson
Admin
A. Pearson


Брой мнения : 205
Join date : 23.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2022 11:58 pm

First topic message reminder :

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Joy Bilson

Joy Bilson


Брой мнения : 141
Join date : 23.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2022 4:51 am

Думите му я поласкаха. Съжали, че точно в момента няма корона и си обеща догодина да се облече като друг злодей на Дисни, например някоя зла кралица мащеха. Ноа обаче можеше да го гледа така всеки ден. Приближи се по-близо към него, за да надвика музиката, така че и двамата да я чуят.
- Аз пък си мисля, че изглеждаш много секси!
Вече го бе обсъдила с Джой, която сигурно щеше да се намеси с одобрение, ако не бе прекалено заета да се налива. Червенокосата сякаш се усети, прекрати с една последна глътка и закима като костенурка, която току-що се е събудила и излиза от черупката си. Дани й се засмя и се обърна отново към секси разголеното кученце.
- Но определено не мисля, че много хора биха могли да изглеждат добре, облечени по този начин. А аз разбирам от такива неща, така че трябва да ме слушаш!
Върнете се в началото Go down
Noah Flynn

Noah Flynn


Брой мнения : 162
Join date : 25.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2022 5:04 am

Обичаше комплимените, живееше за тях. А момичетата не му ги спестяваха тази вечер. Може би затова понякога предпочиташе тяхата компания пред тази на Джаксън и момчетата.
Видя Нейт и някаква русокоска, кимна им и отпи от свояата водка,след което отново разпери ръце за да гушне Мортиша и Круела.
- Хмм..защо ли съм леко изненадам,че двете не сте се комбинирали за Хелоуин? - подметна, като отново огледа костюмите им. Боже, и двете бяха толкова секси. Облиза устна от кеф,но не каза нищо. За сега нямаше да ги стимулира с комплименти. - Стига да имам каишка, ти всякак би ме харесала Джой,знам го. А ако имах и намордник щеше да е още по-добре.
Като с това имаше предвид,че просто щеше да е тих,Джой щеше да е очарована.
Върнете се в началото Go down
Joy Bilson

Joy Bilson


Брой мнения : 141
Join date : 23.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2022 5:14 am

- За да можеш да си представяш как аз те разпъвам на уред за мъчения, как Дани ти съдира кожата и как Джес ти изпива кръвчицата - отговори му провокативно и в следващия момент се осъзна и попита мъжоретката - А къде всъщност е Джесика?
- Сигурно се скрила с някой здравеняк, за да се натискат - отговори саркастично Даниел.
Тримата избухнаха толкова в смях толкова рязко и единодушно. Джес вече бе станала част от вътрешния им кръг и се чувстваха свободни да се бъзикат с нея, разбира се в рамките на приемливото. Тези думи, изречени по нейн адрес, бяха още по-нелепи от Ноа облечен като кученцето на приятелката на момичето, по което си падаше.
Върнете се в началото Go down
Noah Flynn

Noah Flynn


Брой мнения : 162
Join date : 25.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2022 5:20 am

- Виж,от малката очаквах да е монахиня или нещо такова. - призна Ноа закачливо от което си спечели два не особено щастливи погледа. Само се засмя и отпи от водката си, като се изтегна още повече. С едната ръка си играеше разсеяно с косите на Джой, а с другата галеше рамото на Даниел. През това време се взираше във футболистите и непознатите на дансинга.
- Уред за мъчения. Спечели вниманието ми Джой. - изрече изведнъж, като обърна вниманието си към нея. - Сподели ми повече. Но Дани може да се чувства свободна да махне тази кожа от мен,когато пожелае.
Смигна след това на мажоретката. Ако беше обул гащи на слон или нещо което можеше да размята долу щеше да го направи.
Върнете се в началото Go down
Joy Bilson

Joy Bilson


Брой мнения : 141
Join date : 23.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2022 5:36 am

Дани се чувстваше странно. Вярваше, че с Ноа винаги са били приятели и беше свикнала, че понякога си позволяваше да говори за нея като обект, дори и в лицето й, но момчетата на неговата възраст си бяха такива. Подмятаха й секситки коментари, намигаха й игриво, но рядко си позволяваха да я пипат. Не си спомняше Ноа до сега да я е галил. Може би защото ходеше с най-добрия му приятел. Виждаше го да се държи така с много момичета, особено с Джой и знаеше, че не трябва да обръща прекалено внимание, но това й се стори по-интимно от глупостите, който си говориха. Размърда леко рамо, за да го отърси и когато това не помогна, излъга.
- Гъделичкаш ме.
Ноа сякаш й повярва или просто не му пукаше. Отпусна ръката на рамото си, докато слушаше глупостите, които Джой му шепнеше в ухото.
- С удоволствие бих те оковала и разпънала, докато не започнеш да джафкаш - закачаше се червенокосата, сложила ръка на гърдите му - Мога да дърпам и други неща ...
- Хей! - подвикнаха футболистите, които се присъединиха към тях.
Без да чакат покана, се настаниха около капитана си. Джаксън беше сред тях, но най-странното е, че Трой покани Даниел на танц. Тя се смръщи за момент.
- Ъмм не, благодаря.
Върнете се в началото Go down
Noah Flynn

Noah Flynn


Брой мнения : 162
Join date : 25.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2022 5:51 am

Ноа искаше да се засмее на това,но се сдържа. Беше му всъщност любопитно защо Трой канише Даниел на танц. И как Джаксън го бе позволил. Зачуди се дали те не са планирали нещо и са очаквали малката да се съгласи.
- Ооо,мога да джафкам и иначе. - подметна той на Джой, като й намигна и отпи от чашата си,а сепарето сякаш се стесни двойно. Харесваше му да бъде тук само с двете момичета,но явно трябваше да ги дели с тези идиоти.
- Танцувай с мен тогава. - предложи Джаксън на Дани, на което Ноа почти се изсмя,отново. Той наистина си мислеше,че тя ще му прости...скоро. Сякаш нищо не бе станало.
- Май,май ще трябва да почна и да хапя, има много желаещи за теб тази вечер. - прошепна той на Дани. Все пак нали бе нейното вярно куче пазач.
Върнете се в началото Go down
Joy Bilson

Joy Bilson


Брой мнения : 141
Join date : 23.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2022 6:02 am

Дани щеше да се засмее, ако не познаваше погледа на Джаксън толкова добре. За едногодишна връзка се бяха карали достатъчно пъти, че да знае кога идва нова буря. Не знаеше какво е предизвикало промяната в настроението му. До преди по-малко от двайсетина минути бяха добре, така че може би беше друсал повече, отколкото бе редно.
- Не, не ми се танцува - отряза го тя, вече малко по-смело, но без да бъде груба.
- Тогава да се разходим? - продължи той.
- Не, Джаксън, казах ти ...
- Каза ми, че искаш да сме приятели, нали така?
- Да, но ...
- Излъга ли ме?
- Не, мисля го ...
- Не за това! - Джаксън посочи Ноа - Чукаш ли го?
Ченето й щеше да падне. Сама отиде при него и му предложи да се сдобрят! Отговори на малоумните му комплексарски въпроси, за да го успокои, въпреки че не бе длъжна! Прие идеята за приятелство, въпреки чене бе длъжна! Как смееше да я излага така пред всички.
Дани Скокна на крака и размаха ядосано пръстче.
- Първо, аз не лъжа! - Джаксън си отвори устата и я ядоса още пове - Не ме прекъсвай! Между мен и Ноа няма нищо! Но дори и да имаше, не е твоя работа! Ще се чукам с който си искам.
- Не и с приятелите ми!
Върнете се в началото Go down
Noah Flynn

Noah Flynn


Брой мнения : 162
Join date : 25.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2022 6:08 am

- Само може да си мечтае да ме чука. - каза Ноа, като се загледа в Джаксън намръщено и наклони глава на една страна,след което се наведе напред. - За това ли било всичко...дали чукам бившата ти? Приеми го,тя не е с теб. И не ти принадлежи. Ти си изгуби шанса.
- Нека не прекаляваме... - Нейт застана между двете момчета, но Ноа само се усмихна малко по-подигравателно.
- Винаги ще живееш с този страх,че съм по-добър от теб,хм Джакс? - Алкохола и наркотиците май бяха дошли малко повечко и на Нао,защото той започваше да се държи като пълен задник с най-добрият си приятел. Но нещата бяха тръгнали надолу още в момента в който той започна да си пъха езика и други части на тялото по други жени,освен неговата.
- Ти можеш да чукаш Бринти,Кортни,Бони и Дони,но тя не може да чука когото си иска? Малко извратен двойнствне стандарт?
Върнете се в началото Go down
Joy Bilson

Joy Bilson


Брой мнения : 141
Join date : 23.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2022 6:24 am

Никой не се изненада, че се заджафкаха. Джой остана излегната на сепарето, защото не желаеше да се намиря в центъра на скандала, а и предпочиташе въобще да не се случва. На Дани също й се искаше да не се стига до тук, особено когато нещата се развиха в неочаквана посока. Очите й се напълниха със сълзи и тя погледна към Ноа. Знаеше, че имената бяха измислени, но посланието зад тях не изглеждаше да е.
- Докато е бил с мен ли е спал с тях?
Изведнъж всички млъкнаха. Големите мъже, които имаха толкова много неща да кажат, просто загубиха думите си.
Дани от своя страна вярваше, че се примирява със случващото се. Беше го коментирала с приятелките си и осъзнаваше, че това МОЖЕ БИ не бе единствения път, в който Джаксън бе прегрешил и МОЖЕ БИ се е стигало и по-далеч, но да го чуе директно от устата на човек, на който вярваше ... човек който не й беше казал нищо за това, нито преди, нито след раздялата им, беше като шамар в лицето й.
Искаше й да се махне възможно най-бързо. Едва не събори Трой, в страха си, че някой можеше да я спре. Беше й писнало да бяга, а се случваше прекалено често напоследък, но също й бе писнало да реве и да се излага пред всички.
- Браво! - гласът на Джой наруши тишината.
Не гледаше към никой, но коментара й беше за Ноа. Започваше да свиква с всичките му изцепки и драматизмите на Даниел, но изглеждаше отегчена от цялата ситуация.
Върнете се в началото Go down
Noah Flynn

Noah Flynn


Брой мнения : 162
Join date : 25.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2022 1:27 am

Така или иначе нямаше планове за вечерта. Затова и бе изненадан,но и зарадван да получи съобщение от Джой. Само като го видя и се засмя. Беше му пределно ясно каква е невъзможната мисия на Даниел. Тя си го бе казала преди няколко вечери.
След няма и 5 минути бе пред стаята на Даниел и подметна ключовете си във въздуха. Момичетата бяха готови и изглеждаха чудесно. Даниел имаше някакъв плам в очите си,сякаш бе решила да направи това което си е наумила. Ноа поклати глава и се усмихна на Джой.
- Не изглежда да подкрепяш решението й. - казах Ноа, докато вървяха към колата. Гледаше Дани дан е го чуе, за да не й развали настроението и лова.
Върнете се в началото Go down
Joy Bilson

Joy Bilson


Брой мнения : 141
Join date : 23.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2022 2:00 am

Джой вдигна рамене и се загледа в приятелката си.
- Нямам нищо против, но не мисля, че ще ммине точно така, както си го представя - отговори му тя, като го хвана под ръка и се притисна към него, така че да може да говори по-тихо - Осъзнаваш, че нейните стандарти са нереално високи и никога няма да си избере някой за секс, нали?
Всъщност й се искаше Дани да изчука някой най-накрая. Надяваше се, че това ще я отпусне, защото напоследък приятелгата й бе прекалено натегната. Не знаеше на какво се дължи, защото изглеждаше все по-малко ядосана на Джаксън и в същото време все по-изнервена. Червенокосата имаше някакви предположения за сексуално напрежение, но това не се връзваше с идеята за тази вечер. А може би си падаше по някой, който не бе достъпен за нея. Не беше ясно, но ако спокоро не излееше натрупаното в нея, щеше да се пръсне по шевовете като зашитото бобче от притчата.
- Реших, че ти няма да откажеш купон, дори и във вторник - да, бе нестандартен ден, но за Джой почивка нямаше, а Дани не знаеше какво иска, но го искаше веднага - Но ако не ти харесва идеята, мога да се обад на Зак.
Да, знаеше, че това ще го напрегне. Напоследък й натягаше по-малко от обикновеното и реши да го тества.
Върнете се в началото Go down
Noah Flynn

Noah Flynn


Брой мнения : 162
Join date : 25.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2022 2:18 am

- Ако не ми харесваше идеята, нямаше да бъда тук. - каза Ноа, като се опита да игнорира коментара за Зак. Не му харесваше да не е първа опция и някой да предпочита друг пред него. Особено пък този Зак...нямаше как и да не се замисли дали азиатчето бе успяло да скочи в гащичките на Джой.
- Може би трябва да й подариш играчка. - подметна той, като влезе в колата си. Те щяха да си решат коя къде да седне. Той очакваше Джой да заеме мястото до него.
Замисли се за Даниел и как тя прекарваше време с него в стаята му и се гушката и начина по който го караше да се чувства..особено рано сутрин. Или по-скоро допринасяше на вече случило се състояние. Продължаваше да не разбира обсесията й с това да намери някого да изчука. И знаеше,че надали ще успее...ще опита накрая с някой идиот, няма да й се получи и ще плаче.
Ноа потегли, като погледна към Джой до себе си и повдигна рамене.
- Ще си тръгне с празни ръце. - изрече само с устни и след това каза "вибратор" отново само с устни, пусна музиката и почна да "пее" с песента по радиото.
Върнете се в началото Go down
Joy Bilson

Joy Bilson


Брой мнения : 141
Join date : 23.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2022 2:39 am

- В промоция са в момента. Купуваш един, получаваш втори безплатно. Така ще има и за теб - подкачи го Джой и му смигна.
- Какво е в промоция? - попита Дани от задната седалка, като се надигна и се показа между техните две.
- Ноа ми говори за вибратори - призна си червенокосата.
Знаеше, че Дани няма да разбере шегата им, а и й стана още по-забавно, когато видя как мъжоретката изгледа футболиста. Да, определено беше по-забавно така, отколкото ако бяха отишли само двете. А пък и кой щеше да ги закара? Нейният план беше по-добър. Така нямаше да я свалят някакви рандом натегачи. Снощи бе задоволила нуждите си и в момента нямаше настроение, нито желаеше да напряга нервите си. Ноа бе изключително кротък напоследък и въореки, че това й даваше някакво спокойствие, събуждаше и любопитството в нея. Все пак изчака да стигна до клуба, преди да повдигне въпроса.
- Да разбирам ли, че вече не искаш да ме чукаш? - надвика музиката тя, докато се придвиждаха към бара.
Върнете се в началото Go down
Noah Flynn

Noah Flynn


Брой мнения : 162
Join date : 25.08.2022

Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2022 2:48 am

Ноа я погледна,но не каза нищо. Имаше нужда от няколко глътки алкохол преди да започне такива разговор с Джой. Хвана ги и двете за ръце, като майка, която не иска да изгуги децата си на пазара и отиде до бара за да поръча.
- Не мисля,че това желание някога ще изчезне. - реши да се пошегува с нея, Ноа и й намигна, като взе бутилка бира за себе си и отпи голяма глътка. Почваше леко..пък и най-малкото беше техният шофьор довечера. Погледна му се премести към Даниел и се замисли за това как тя беше тази която топлеше леглото му,последно време. И то не по начина по който му се искаше. Но бе изгубил и желанието си просто да мандръса нещо, което току що е срещнал...,а имаше нужда. Знаеше,че и този му период ще отмине.
- Но ти ми бягаш постоянно. - добави Ноа с голяма усмивка. Забеляза как мъжете наоколо вече оглеждат дружките му. Бяха като хиени. Но жените не оставаха по-назад и започнах да му хвърлят погледи. Може би щеше да забърше нещо за 15 бързи минути.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cielo Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cielo Night Club   Cielo Night Club - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Cielo Night Club
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sunken Harbor Club

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
semki i bonbonki :: РП :: Заведения-
Идете на: